Aktualności

Expired

22-25 marca AMBERIF

AMBERIF to najważniejsza na świecie wystawa bursztynu i największa impreza jubilerska w Europie Środkowo-Wschodniej. Tu biznes spotyka się ze sztuką, tu rodzą się twórcze pomysły i idee, tu prezentowane są najnowsze trendy i technologie w jubilerskim designie. Nasze produkty można będzie zobaczyć od 22-25 marca w godzinach od 10-18 w hali "A"  BOX 133. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów!
Expired

1-2 kwietnia Łodź INTERSTONE

Interstone to jedna z targów i wystaw minerałów, skał, skamieniałości oraz biżuterii. Pierwsza łódzka giełda minerałów odbyła się w dniach 28-29 listopada 1992 roku w pomieszczeniach XXXII Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Czajkowskiego na Widzewie, obecnie Interstone odbędzie się w nowej hali EXPO przy al. Politechniki 4, nowoczesnym obiekcie wystawienniczym, komfortowym dla wystawców i zwiedzających. Interstone odbędzie się po raz 50 w dniach 1-2 Kwietnia 2017r., tj. w sobotę w godz. 10.00–18.00, a w niedzielę w godz. 10.00-17.00.
Expired

4-5 marca Warsaw Mineral Expo 2017

Warsaw Mineral Expo to największa tego typu wystawa w Polsce i jedna z największych w Europie. W Pałacu Kultury i Nauki zobaczyliśmy biżuterię i minerały z całego świata. To impreza obowiązkowa dla fanów błyskotek, dodatków i akcesoriów. Mogliśmy oglądać tam piękne kolczyki, bransoletki, naszyjniki, wisiorki, pierścionki, korale, a także półprodukty, z których sami możemy wykonać biżuterię. Na powierzchni blisko 8000 m2 wystawiły się największe firmy z branży jubilersko-mineralogicznej, w tym nasza firma Ambertom, która słynie z biżuterii wykonanej z bursztynu.

Booking Form